סכרת הינה תוצאה של פגיעה בלבלב אשר גורמת לירידה ברמות האינסולין המופרשות בגוף, וכתוצאה מכך קשה לנו לשמור על רמות סוכר מאוזנות.1009 תמונה לדף שיפור האיזון של חולי סכרת

ההשפעות של חוסר איזון ברמות הסוכר הן רבות: סחרחורת, תחושת עייפות, פגיעה בראיה, כאבים ברגליים, פגיעה בכלי דם, פגיעה בלב, פגיעה באיכות הזכרון, שיבוש המערכת ההורמונאלית, ירידה בתפקוד המיני, ועוד. ברמות קיצוניות, חוסר איזון ברמות הסוכר יכול להביא לאובדן הכרה ולאישפוז.

אין ספק שהופעת סכרת קשורה לרקע גנטי ותלויה גם בתזנונה, תזונה לא נכונה תגדיל את הסיכוי לחלות בסכרת. אולם, אחת הסיבות העיקריות להופעת סכרת 2, אשר מופיעה בעיקר בגילאים מבוגרים, היא לחץ נפשי ומתח רגשי, חד פעמי או מתמשך, אשר מעמיסים על הגוף, מחלישים את המערכות ומאפשרים לפוטנציאל הגנטי לקבל ביטוי בפועל.

בסכרת מסוג 2 ניתן להגיע לשיפור משמעותי באמצעות טיפול משולב הכולל דיקור, רפלקסולוגיה ושימוש בתוספי מזון טבעיים. שילוב זה משפר את פעילות הלבלב, מעורר את ייצור האינסולין, ומשפר איזון ברמות הסוכר בגוף. הטיפול גם משפר את ההתמודדות הגופנית של המטופל עם לחץ נפשי ומתח רגשי ומאפשרים לו לשמר את האיזון. טיפול נכון זה, יחד עם תוספי מזון נכונים ותזונה נכונה, יכול לשפר את הסכרת עד לריפוי מלא.

אם יש לך סכרת, אין זה כורך המציאות, ניתן לשפר משמעותית את האיזון הסכרתי שלך ולשפר את איכות החיים שלך. הינך מוזמן לבוא לאבחון ראשוני ללא תשלום ולבנית תוכנית טיפול המותאמת לך אישית.