פגיעה בכלי דם הינה תופעה שמקורותיה יכולים להיות שונים ומגוונים:vridim

פגיעה הנלווית למחלת סכרת: במקרה וחולה הסכרת אינו מאוזן, מערכת העצבים נפגעת, בעיקר בגפיים ובאזור הלב. כתוצאה מהפגיעה בעצבים, כלי הדם מתכווצים, נהיים צרים, זרימת הדם לאזורים הפריפיאלים בגוף נפגעת, והחולה ירגיש נימול, אובדן תחושה, כאב, צריבה בעור ועוד. פגיעה בכלי דם אצל אנשים שעומדים שעות רבות, בד”כ – במסגרת עבודתם: רופאים, אחיות, קופאיות, דיילות, מלצרים, ועוד. העמידה הממושכת גורמת להתרחבות כלי הדם, בעיקר ברגליים, לקרעים מיקרוסקופיים בורידי הרגליים, דבר שפוגע בהחזרת הדם מהרגליים אל מרכז הגוף ואל הלב. במצב זה, הסימפוטמים הראשונים הם הופעת ורידים בולטים ברגליים, בהמשך – קשה לחולה לעמוד שעות רבות והוא חש בכאבים הולכים ומתגברים. אם נוסיף על זה גם נעל שאינה נוחה, או אפילו נעל עקב, זה מתכון לאסון.

הטיפול בורידים בולטים ובבעיות בכלי הדם מורכב מכמה חלקים: טיפול בשרירים התומכים בורידים, שיפור זרימת הדם בורידים, ועבודה על מערכת הזרמת הדם והלב.בטיפול זה אני משתמש במגוון כלים: עיסוי תוך שימוש בשמנים מיוחדים לכלי הדם ורפלקסולוגיה. כמו כן, העבודה היא באמצעות הכוונה תזונתית המונעת התרחבות נוספת של כלי הדם, ושימוש בתוספי מזון המשקמים את תאי הורידים. בזכות טיפול מורכב זה, המטופלים שלי זוכים לשיפור משמעותי במצבם, אפילו עד להחלמה.

אם אתה סובל מבעיות בכלי הדם ובורידים, הינך מוזמן לבוא לאבחון ראשוני ללא תשלום ולבנית תוכנית טיפול המותאמת לך אישית, אשר תטפל בבעיה, תביא להקלה מהירה בכאב ולשיפור משמעותי באיכות החיים שלך.