פציעת ספורט נחלקות לשתי קבוצות עיקריות:1044 טיפול בפציעות ספורט ושיקום לאחר תאונות וניתוחים
פציעות בעקבות אימון קשה אשר יוצר עומס מוגבר על הגוף מעבר לרמה שהגוף מסוגל לספוג. בחלק מהמקרים, נוסף על העומס גם ביצוע של פעילות ספורטיבית בדרך שאינה נכונה לגוף, במיוחד ביציבה, אשר גורמת לעומס, שחיקה ופציעה.

קרעים בשרירים הנוצרים כתוצאה מתנועה חדשה, או מתנועה מעבר לטווח שהגוף מסוגל לעמוד בו. פגיעה זו נפוצה במיוחד אצל אנשים שלא עסקו בספורט ואינם בכושר, ומתחילים לעסוק בספורט ברמה אינטנסיבית מידי, ולא בתהליך מדורג.

גם בתאונות הטראומה דומה, אלא שבתאונה הגורם לנזק הוא חיצוני ופתאומי, והנזק עלול להיות יותר אינטנסיבי. הטיפול בפציעות שפוגעות בשלד ובשרירים יכלול מגוון טיפולי מגע: עיסוי, שיאצו, אקופוסורה, רפלקסולוגיה, וכן דיקור ושימוש בכלים קינסיולוגיים התומכים בשלד ובשריר.

בזכות הידע הרב שצברתי בתחום הפיזיולוגיה של המאמץ ורפואת הספורט, במשולב עם הניסיון הרב שצברתי בטיפול בספורטאים, באפשרותי להאיץ את תהליך ההחלמה בהיקפים משמעותיים ולהביא להקלה מהירה בכאב. בנוסף, אני מלווה את המטופל בשיקום לאחר ההחלמה, ומלמד אותו כיצד לחזור לפעילות יומיומית תקינה ללא סיכון בפציעה חוזרת.

אם נפצעת בפעילות ספורטיבית או בתאונה, הינך מוזמן לבוא לאבחון ראשוני ללא תשלום ולבנית תוכנית טיפול המותאמת לך אישית, אשר תביא להקלה מהירה בכאב ולהאצת תהליך השיקום.